Hem / Kontakta oss

Kontakta oss

Det ska vara enkelt att nå oss, se nedan för kontaktuppgifter till respektive medarbetare. Vi rekommenderar att du använder vår backofficemail: backoffice@svenskvpservice.se 

 

Backoffice:

Gruppnummer: +46 8 12 13 29 20

Email: backoffice@svenskvpservice.se 

 

Mikael Lindgren

Backoffice

Direkt: +46 8 12 13 29 25

Mobil: +46 766 77 74 20

Email: mikael.lindgren@svenskvpservice.se 

 

Sophie Andreasson

Backoffice 

Direkt +46 8 121 329 26 

Mobil +46 72 080 14 81

Email: sophie.andreasson@svenskvpservice.se

 

Sean Klintåker

Backoffice

Direkt: +46 8 12 13 29 29

Mobil: +46 72 080 2116

Email: sean.klintaker@svenskvpservice.se 

 

Oscar Bergqvist 

Chef backoffice 

Direkt: +46 8 12 13 29 23

Mobil: +46 73 619 83 84

Email: oscar.bergqvist@svenskvpservice.se

 

Caroline Palmstierna Sandström 

Ansvarig affärssupport

Direkt: +46 8 12 13 29 28

Mobil: +46 72 402 17 38

Email: caroline.palmstierna@svenskvpservice.se

 

Peter Eklöf 

Förvaltare

Mobil: +46 72 050 35 64

Email: peter.eklof@svenskvpservice.se  

 

Anna Rignér

Affärsutveckling

Direkt: + 31 68 82 92

Mobil: +46 733 28 88 74

Email: anna.rigner@svenskvpservice.se  

  

Veronica Dearn 

VD 

Direkt: +46 8 12 13 29 24

Mobil: +46 735 00 00 39

Email: veronica.dearn@svenskvpservice.se

 

Adress: Svensk Värdepappersservice, Grev Turegatan 14, 114 46 Stockholm

Telefon: 08-12 13 29 20 (vardagar 08:00-17:00)
E-post: info@svenskvpservice.se